ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.11.2019 | 12:32

Працiвники кiровоградської митницi встановили порушення на понад 57 мiльйонiв гривень

Працiвники кiровоградської митницi встановили порушення на понад 57 мiльйонiв гривень

Із початку нинiшнього року на Кiровоградщинi зафiксували порушення митних правил на понад 57 мiльйонiв гривень. Про це йдеться на сайтi кiровоградської митницi ДФС.

До правоохоронних органiв направили три повiдомлення про ознаки, що можуть свiдчити про вчинення кримiнальних правопорушень.

Працiвники кiровоградської митницi розглянули 116 справ про недотримання правил та наклали штрафiв на 1,9 мiльйона гривень. При цьому обласним митникам вдалося стягнути 572,1 тисячi гривень.

До суду направили 33 справи про порушення митних правил на 11,6 мiльйона гривень. За результатами розгляду судом чотирьох справ, конфiскували предмети правопорушення на  257,6 тисячі гривень.  

Із метою недопущення незаконного перемiщення через митний кордон України товарiв, транспортних засобiв, зброї, тютюнових виробiв, наркотичних та психотропних речовин митники провели 98 спiльних заходiв iз правоохоронними органами областi, за результатами яких склали 53 протоколи про порушення правил на 7 мiльйонiв 672,6 тисячі гривень.

430 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.