ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.06.2016 | 10:30

Працівники кіровоградських заводів мітингують перед міськрадою через перейменування

Працівники кіровоградських заводів мітингують перед міськрадою через перейменування

Сьогодні, 2 червня, на площі перед Кіровоградською міською радою зібралося близько двох сотень людей з державними прапорами і плакатами «Стоп Кропивницький», «Громада має обирати назву», «Інститут нацпамяті – інститут без пам’яті», «Спитайте думку громади». Мітинг присвячений перейменуванню Кіровограда. Учасники акції прийшли на підтримку перейменування Кіровограда в Єлисаветград.

Також на площу принесли звукову апаратуру. На питання журналістів повідомили, що апаратуру забезпечив один із місцевих підприємців.

Перед учасниками зібрання виступив Олександр Макієнко, представник «Руху за Єлисаветград» та екс-регіонал та екс-кандидат у мери та нардепи, учасник кіровоградського Антимайдану Артем Стрижаков.  

На питання журналістів звідки люди дізналися про мітинг і де вони працюють та чи не звільнять їх за прогули, учасники мітингу відповідають, що є працівниками заводу «Гідросила» та радіозаводу. Також мітингарі зазначають, що перебувають або у відпустці, або взяли вихідний чи просто відпросилися.

Також на площу прийшов кіровоградський історик і краєзнавець Юрій Митрофаненко. Він прокоментував журналістам, що йому «соромно, що частина кіровоградців, які сьогодні виступають проти назви Кропивницький, не знають якою постаттю був Марко Лукич Кропивницький. І що саме він є засновником першого професійного українського театру».  

Мітинг охороняє поліція. 

825 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.