ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Посування товару

Посування товару

Стаття Романа Яковенка, кандидата економічних наук, доцента ЦНТУ

Метою просування продукції є надання інформації клієнту як щодо підприємства, так і щодо продукції. Про обидва елементи повинно бути створене позитивне враження. Якщо клієнт ніколи не чув про підприємство чи його продукцію, то вірогідність того, що він купить продукцію такого підприємства, дуже низька. Це ж саме буває і тоді, коли у клієнта склалося негативне враження щодо підприємства чи продукції.

Просування продукції допомагає сформувати у клієнтів уявлення про продукцію підприємства. Дуже часто здійснення купівлі клієнтами обумовлене значною мірою елементами переконання. Підприємство повинно потурбуватись про те, щоб довести  до відповідної групи клієнтів достовірну інформацію про товари.Метою системи заходів просування продукції є доведення повідомлень до потенційногопокупця на всіх етапах процесу придбання і споживання.

На кожному етапі процесу просування товару різні заходи призначені доводити до клієнта повідомлення, щоб переконати його врешті-решт купити продукцію вашого підприємства.

Механізм та етапи просування товару можна продемонструвати у вигляді процесу „УІДА”:

  У – Увага ... спочатку відбувається ознайомлення з товаром...

  І  –  Інтерес ... потім з’являється інтерес до нього ...

  Д – Добування (бажання) ...потім бажання купити (добути) товар…

  А – Акт ... наприкінці, заключний акт, здійснення бажання!

Використана література:

1. Яковенко Р. В. Технології продажу товарів / Роман Яковенко. – Кіровоград : Антураж А, 2003. – 212 с.

2. Яковенко Р. В. Тлумачний англо-український словник економічних термінів з елементами теорії та проблематики. Дидактичний довідник / Роман Яковенко. – [Вид. 2–ге, випр.]. – Кіровоград : видавець Лисенко В.Ф., 2015. – 130 с.

3. Яковенко Р. В. Основи теорії економіки для технічних спеціальностей :навч. посіб / Роман Яковенко. – Кіровоград : „Поліграф-Сервіс”, 2009. – 120 с. : іл.

1093 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.