ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.05.2020 | 16:49

Послаблення карантину: як працює мiграцiйна служба Кiровоградщини

Послаблення карантину: як працює мiграцiйна служба Кiровоградщини

Відсьогодні, 25 травня, в управлiнні Державної мiграцiйної служби у Кiровоградськiй областi послаблюють обмеження, встановленi у зв'язку iз запровадженням в Українi карантину. Про це повідомили в УДМС в областi.

З черговим етапом послаблення протиепiдемiчних заходiв пiдроздiли мiграцiйної служби областi повертаються до звичного графiку прийому громадян.

Громадяни України, iноземцi та особи без громадянства зможуть отримати будь-яку послугу, що надається службою, однак з урахуванням дотримання рекомендацiй Мiнiстерства охорони здоров'я в умовах епiдемiологiчної ситуацiї. А саме перебування у примiщеннях Управлiння ДМС та його районних пiдроздiлiв однiєї особи на 10 м. кв. у захиснiй масцi та без ознак респiраторних захворювань.

Довідково: управлiння здiйснює прийом громадян з понедiлка по п'ятницю, пiдроздiли у районах працюють з вiвторка по суботу.

Для довiдок та консультацiй можна звернутися за номером телефона "гарячої лiнiї" УДМС (0522) 32-18-11 або за номером телефона вiддiлу у справах iноземцiв та осiб без громадянства УДМС (0522) 32-13-40.

Читайте також: Нові вимоги: як кропивничани будуть фотографуватися на бiометричнi документи 

На Кіровоградщині викрили іноземця, який порушив мiграцiйне законодавство 

215 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.