ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Попри заяви посадовців, будинок для військових вчасно не добудують. ФОТО

Попри заяви посадовців, будинок для військових вчасно не добудують. ФОТО

Під час однієї з апаратних нарад заступник голови ОДА Сергій Коваленко заявляв, що військовий будинку по вулиці Попова, 16/17 добудують у грудні 2015 року. За умовами тендеру підрядник мав завершити ремонтні роботи до 20 грудня. У коментарі журналісту «РК» заступник голови ОДА зазначав, що звернеться до підрядника, аби він надав для оприлюднення графік робіт на об’єкті. Але цього не було зроблено.

Коли минув термін здачі об'єкту, «РК» знову звернувся за коментарем до Сергія Коваленка. Однак  протягом кількох тижнів посадовець не знайшов часу, аби відповісти на питання журналістів. 

У фірмі «Київ-Інстал», яка виграла тендер, також не прокоментували на якій стадії знаходиться добудова військового будинку. Секретар повідомила, що директор та головний підрядник вже у новорічній відпустці і перебувають за кордоном.

Мешканці сусіднього будинку по вулиці Попова розповідають, що останні два місяці активно ішли роботи із будівництва: встановлювалися решітки на балконах, вікна та двері, постелили асфальтні доріжки, але на самому подвір’ї ще знаходяться будівельні матеріали. Однак вже кілька днів на будівництві знаходяться лише охоронці, які запевняють, що будівельники поїхали на новорічні свята.

Коли ж родини військових зможуть святкувати новосілля в новому житлі, поки не відомо.

Нагадаємо, тендер на визначення підрядника для добудови військового будинку виграла київська фірма «Київ-Інстал». Однак виявилося, що в цього підприємства недостатня кількість працівників. Тому було залучено субпідрядну організацію. Згодом внаслідок обстеження стало відомо про певні технічні проблеми, що виникли внаслідок тривалого замороження добудови будівлі. Виготовлялася спеціальна проектно-кошторисна документація для усунення виявлених проблем. У державному бюджеті на довгобуд передбачено майже 13 млн. грн. Сума уже перерахована підряднику. 

Раніше конкурс на визначення підрядника скасовувався двічі з різних недостатньо мотивованих причин. Завдяки ініціативі голови громадської організації "Рідний Кіровоград" Андрія Табалова, його численним зверненням до Міноборони, Президента, прем'єр-міністра та в інші інстанції, питання вдалося зрушити з місця. Також з вимогою добудувати житло виступали місцеві активісти, волонтери, родичі військових


3166 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.