ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Понад 540 тис. грн щорічно надходитиме до Веселівської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області завдяки земельним торгам, проведеним у липні

 

На Кіровоградщині упродовж липня 2020 року аграрії придбали права оренди на 1 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності площею 48,33 га ріллі, що розташована в адміністративних межахВеселівськоїсільської ради Бобринецького району.

Під час торгів стартова ціна земельної ділянки піднялася до 43% від нормативної грошової оцінки та становить 543,245 тисячі гривень. Ці кошти щорічно надходитимуть до бюджету цієї сільської громади та використовуватимуться на розвиток власних територій. У подальшому угіддя використовуватиметься для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

338 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.