ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Понад 3,1 млн гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у квітні 2019 року на Кіровоградщині

 

Упродовж квітня 2019 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 21 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 423 га.

Дані земельні ділянки розташовані на територіях Благовіщенського, Вільшанського, Гайворонського, Голованівського, Добровеличківського, Компаніївського, Новгородківського, Новомиргородського, Новоукраїнського, Новоархангельського, Онуфріївського, Світловодського районів, що використовуватиметься для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Вишнівцівської сільської ради Онуфріївського району площею 19,12 га пасовищ, де стартова ціна піднялася до 103% від нормативної грошової оцінки, та становить 119,725 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у квітні 2019 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 3,143 млн гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

131 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.