ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Понад 18 тисяч гектарів землі отримали атовці області

 

Від часу запровадження ініціативи Урядом натепер у Кіровоградській області учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність 9590 земельних ділянок. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 18,08 тис. гектара. Найбільшу кількість земельних ділянок військовим надали у Новомиргородському (1541 - площею майже 3,03 тис. га), Кропивницькому (984 - площею 1,79 тис. га), Олександрівському (680 – понад 1,32 тис.га), Знам’янському (666 - площею 1,27 тис. га) та Олександрійському (736 – 1,45 тис.га)районах.

В цілому в області учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 13134 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформленняземельних ділянок військові отримають у власність землі загальною площею понад 24,8 тис. гектарів.

Найбільшу кількість дозволів на розроблення земельної документації отримали учасники АТО у Новомиргородському (2502), Кропивницькому (1254), Знам’янському (1094), Олександрівському (991),Олександрійському (863) районах Кіровоградщини.

Учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Для реалізації громадянами України, які брали участь у антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України, їх конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок із земель запасу державної та комунальної власності на території регіону, землевпорядники Кіровоградщини зарезервували 344,72 га земель. Найбільше таких земель у Гайворонському (68,5 га), Онуфріївському (32,5), Знам’янському (31,9 га), Новомиргородському (38,6 га), Новоархангельському (26,7 га) районах.

Із матеріалами про вільні ділянки можна ознайомитись у відкритому доступі на сайті Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області в рубриці «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей».

119 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.