ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
01.02.2019 | 09:00

Понад 14 мільйонів накопичилось на бонусних рахунках жителів Кіровоградщини

Понад 14 мільйонів накопичилось на бонусних рахунках жителів Кіровоградщини

Понад 300 тисяч жителів Кіровоградщини, накопичили 14 110 690 грн на своїх бонусних рахунках, доступ до яких автоматично відкритий через будь-яку картку ПриватБанку.  Про це РК поінформували у відомчій прес-службі. 

«Бонус Плюс» – це програма лояльності, яка дозволяє власникам карток ПриватБанку отримувати бонуси до 20 % у торговельно-сервісні мережі партнерів програми. На Кіровоградщині отримувати та витрачати бонусні кошти можна у понад 1300 партнерів програми «Бонус Плюс», які надають клієнтам ПриватБанку бонуси у вигляді електронних грошей на свій бонусний рахунок. Отримані бонуси автоматично зараховуються на персональний бонусний рахунок клієнта. Перевірити, скільки там накопичено коштів, можна в популярних каналах – Приват24, 3700, мобільному додатку.  

«Сервіс «Бонус Плюс» надає змогу нашим клієнтам отримувати знижки, які автоматично у вигляді бонусів зараховуються на рахунок.  Усі бонуси накопичуються, і витрачати їх досить просто. При здійсненні розрахунків через пос-термінал ПриватБанку, слід попросити касира оплатити покупку з бонусного рахунку", – розповідає керівниця направлення Бонус Плюс Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку  Олена Копієвська.

Жителі Кіровоградщини можуть зареєструватися у спеціальних акціях, які дають змогу отримувати персональні відсотки бонусу. 

Сьогодні клієнти ПриватБанку мають змогу за допомогою версії мобільного додатку “Бонус Плюс” для Android і IOS контролювати свої бонусні рахунки та оперативно дізнатися про найближчі точки-партнери «Бонус Плюс». Додаток доступний всім власникам пластикових карток ПриватБанку і завантажується безкоштовно на iPhone і Android”.


409 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.