ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Понад 1,3 мільйона гривень отримають територіальні громади області на розвиток земельних відносин

 

За участі представників Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській відбулося засідання обласної робочої групи з відбору та формування переліку заходів та об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Як результат, Пантаївській сільській громаді надано субвенцію у сумі 112 тис.грн, що будуть використані на проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту. Громаді м. Кропивницького надано субвенцію у сумі 1,2 млн грн, що будуть використані на проведення робіт з інвентаризації земель.

Довідково.

Відповідно до п.6 Порядку надання субвенції з обласного бюджету районним, міським (міст обласного значення) та сільським бюджетам, затвердженого розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 06 серпня 2019 року №952-р, обсяг субвенції з обласного бюджету для кожного місцевого бюджету визначається у розмірі до 80 відсотків від обсягу видатків, за умови, якщо в місцевих бюджетах відповідної території у поточному бюджетному році для цих цілей передбачені кошти в обсязі, не меншому ніж 20 відсотків від загального обсягу зазначених видатків.

Субвенція з обласного бюджету, що спрямовується на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорону земель згідно з розробленими програмами та проєктами землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки земель. Використання цих коштів на інші цілі заборонено

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

615 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.