ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.11.2016 | 13:44

Полторак: Я б хотів, щоб експеримент з будівництва котеджного містечка для військових почався з Кропивницького

Полторак: Я б хотів, щоб експеримент з будівництва котеджного містечка для військових почався з Кропивницького

Як раніше повідомляв РК, сьогодні у Кропивницькому перебуває з робочим візитом Міністр оборони України Степан Полторак. Він відвідав військову частину 3-го полку спецпризначення, військовослужбовці якого відтепер входять до Сил спеціальних операцій. Міністр повідомив, що сьогодні огляне земельну ділянку під будівництво котеджного містечка для військових та за результатом візиту прийме остаточне рішення, чи починати проект.

«Я планую подивитися ділянки, де можливо буде побудоване котеджне містечко для військових кропивницького гарнізону. Я б хотів, щоб такий експеримент із будівництва котеджного містечка для новостворених військових частин і взагалі для майбутніх військових частин Збройних сил почався з Кропивницького. На місцях ми маємо повну підтримку влади. Я думаю, ми разом це питання вирішимо. Будівництво котеджного містечка буде гарним прикладом і для інших частин та інших областей, як треба вирішувати проблему забезпечення житлом військових», - зазначив Міністр.

«Сьогодні ми спілкувалися з головою облдержадміністрації та домовилися, що невелику частину фінансування допоможуть місцеві органи влади, решта фінансування буде від Міноборони. Точніше буде відомо, коли буде прийняте кінцеве рішення. А щоб його прийняти, я маю подивитися місце, де буде розташовуватися котеджне містечко, ознайомитися з проектною документацією, і після цього буде прийняте рішення. Але з того, що я вже побачив, думаю, таке рішення треба приймати, я дуже близький до цього», - підкреслив Полторак.  

3470 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.