ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.04.2019 | 17:52

«Поліцейський офіцер громади»: правоохоронці області підписали меморандум про співпрацю з територіальними громадами

«Поліцейський офіцер громади»: правоохоронці області підписали меморандум про співпрацю з територіальними громадами

Сьогодні, 24 квітня, у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» поліція Кіровоградщини підписала меморандум про співпрацю з ОТГ. Про це повідомили у секторі комунікації поліції області.

Захід відбувся за участі керівника обласного главку відомства Романа Козьякова, його заступника Олексія Ніколаєва та голів об’єднаних територіальних громад і селищних рад.

Проект передбачає забезпечення кожної ОТГ дільничним офіцером поліції, який житиме та працюватиме на її території. У свою чергу, об’єднанні територіальні громади створюватимуть відповідне робоче місце для дільничного, а також, із урахуванням можливостей, сприятимуть забезпеченню автотранспортом, оргтехнікою та пально-мастильними матеріалами.

На сьогодні уже 13 громад надали згоду на впровадження проекту та введення додаткових посад дільничних офіцерів поліції. Із головами цих ОТГ та селищних і сільських рад підписали меморандум про співпрацю та партнерство.

«Зі свого боку маємо забезпечити належну підготовку поліцейських, які працюватимуть в ОТГ, та контроль за їхньою робою. Втім звітувати про свою діяльність вони будуть безпосередньо перед громадою. Впевнений, що спільними зусиллями нам вдасться якісно втілити цей проект в життя», – зазначив Роман Козьяков.

Заступник керівника поліції області Олексій Ніколаєв, який курує роботу підрозділів превенції, закликав представників громади до подальшої плідної співпраці та порозуміння.

220 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.