ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.01.2017 | 13:00

Подробиці загибелі старшого матроса з Кіровоградщини

Подробиці загибелі старшого матроса з Кіровоградщини Як повiдомляв РК, завтра в смт Знам’янка Друга попрощаються з вiйськовим Сергiєм Трубiним, який загинув у зонi АТО. 

Старший матрос Сергiй Трубiн разом з двома бiйцями молодшим сержантом Миколою Охрiменком та молодшим сержантом Сергiєм Соньком виконували завдання бiля лiнiї розмежування, пiсля чого не повернулися до мiсця розташування пiдроздiлу. Їх розшукували кiлька днiв. Згодом стало вiдомо, що троє вiйськових, якi зникли 8 сiчня на Донеччинi, загинули. Пiсля переговорiв з бойовиками, вдалося повернути тiла вiйськових. 

Редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрiй Бутусов написав у Фейсбуцi, що хлопцi не могли сидiти на мiсцi i пiшли у розвiдку без вiдома командування. 

 «8 сiчня троє бiйцiв 501-го батальйону 36-ї бригади морської пiхоти: командир вiддiлення молодший сержант Сергiй Сонько (23 роки), i його пiдлеглi молодший Микола Охрименко (53 роки), старший матрос Сергiй Трубiн (29 рокiв), без вiдома командування вийшли в "сiру зону" - до позицiй супротивника бiля Марiуполя. Це були мотивованi бiйцi, дуже гiднi люди. Микола Охрименко на фронтi бiльше двох рокiв, до вiйни жив у Донецьку. Вони не хотiли просто сидiти на "опорниках", вони хотiли повної свободи дiй. Не маючи наказу, вирiшили дiяти самостiйно. Судячи з усього, вiйськовi вирiшили зробити розвiдку позицiй противника, їм вдалося таємно вийти на передову, i пiдiйти до лiнiї оборони. На жаль, сталася трагедiя - хлопцi пiдiрвалися на мiнi. Нiхто не знав, де їх шукати, i тому нiхто не мiг прийти на допомогу . Їх тiла виявив противник 11 сiчня. Сьогоднi тiла загиблих вдалося повернути i передати рiдним для поховання. Українська армiя - єдина в свiтi, де в "самоволку" ходять не тiльки на вiдпочинок, але i в бiй». – iдеться в повiдомленнi.


1398 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.