ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.06.2020 | 15:07

Плануємо реалізувати всі цьогорічні проєкти громадського бюджету, – секретар міськради Кропивницького

Плануємо реалізувати всі цьогорічні проєкти громадського бюджету, – секретар міськради Кропивницького

Як раніше повідомляв РК, у Кропивницькому конкурс "Громадський бюджет", у зв'язку з пандемією коронавірусу, зазнав змін. Йдеться про корективи проєктів, їхню вартість, терміни подачі тощо.

Про це та інше учора, 3 червня, у програмі "Тема дня" детально розповів секретар міської ради Андрій Табалов.

"Хочу сказати, що фінансування конкурсу не зменшилося. Минулого року депутати додатково виділили два мільйони гривень, тому загальний бюджет становив сім мільйонів. Звичайно хотілося б більше. Проте нині координаційна рада конкурус пропонуватиме на розгляд депутатів саме п'ять мільйонів гривень", – зазначив посадовець.

Одне з нововведень – прибрали великі проєкти. Натомість залишити малі та соціальні.

"Переважна більшість великих проєктів, які перемогли, не вкладаються у громадський бюджет. Це і набережна, очевидно, що її не зробиш за півтора мільйона гривень, і сквер на Жадова, в ідеалі його реалізація вартуватиме близько восьми мільйонів гривень, а на півтора мільйона можна тільки розпочати роботи. Міська позиція така – масштабні проєкти слід реалізовувати у якості програм", – повідомив Табалов.

Крім цього, на проєкти тепер збільшили фінансування на 50 тисяч гривень. Тобто, бюджет ініціативи становитиме 300 тисяч. На думку Табалова, такий чином реалізують більше проєктів, адже малі є більш масовими.

"Ми відмовилися від категорії "Туризм". Адже в умовах пандемії про це не може йти мови. А коли започатковували цю категорію, такої проблеми не було. Як на мене, логічно було б медицину зробити категорією року. Проте зараз міський бюджет збільшили у цій сфері, понад те, обласний та державний бюджети також сприяють розвитку медичної галузі", – зазначив очільник депкорпусу.

Андрій Табалов зауважив, що нині немає загрози реалізації проєктів "Громадського бюджету-2020". 

Як раніше повідомляв РК, подача проєктів розпочнеться з 1 липня.

448 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.