ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.10.2016 | 09:25

Після низки корупційних викриттів, у Кропивницькому обрано керівника «Укрпошти»

Після низки корупційних викриттів, у Кропивницькому обрано керівника «Укрпошти»

21 жовтня у Кропивницькому відбулося засідання комісії з відбору нового керівника Кіровоградської дирекції “Укрпошти”, за результатами якої буде призначено її нового керівника. Про це РК повідомили у Центрі зв'язків з громадськістю УДППЗ "Укрпошта".

До участі у конкурсі подали анкети майже 40 кандидатів. На співбесіду 21 жовтня було запрошено 6 найсильніших учасників.

За результатами відкритого відбору переможцем було обрано Сергія Протасова, який  працював  тривалий  час  в  АТ  «Райфайзен Банк Аваль» та має значний досвід управлінської діяльності. Зокрема, Протасов має досвід антикризового управління дирекцією в Донецькій та Луганській області та навички виведення існуючих  збиткових  відділень  у  прибуток, а також досвід із створення та розвитку проектів електронної комерції в компанії Universal Commerce Group, до якої входить Price.ua.

«Ми  раді,  що конкурс пройшов успішно, відкрито, і він дозволив нам знайти сильного  кандидата.  Зараз  ситуація  у  Кіровоградській дирекції є доволі складною:  як  служба  внутрішньої  безпеки  Укрпошти,  так  і  Генеральна прокуратура  виявили  тут значні порушення. Тому ми покладаємо на переможця відбору  великі  надії,  перш  за  все,  щодо подолання корупції, наведення порядку  і  значного  поліпшення  якості  сервісу та рівня продажу послуг Укрпошти в регіоні», – зазначив з цього приводу Ігор Смілянський.

685 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.