ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.03.2020 | 14:48

Під час карантину мешканці області отримуватимуть за графіком усі соціальні виплати

Під час карантину мешканці області отримуватимуть за графіком усі соціальні виплати

Заступник мiнiстра соцiальної полiтики України Вiталiй Музиченко повiдомив, що одержувачi пенсiй та соцiальних допомог жодних змiн не вiдчуватимуть пiд час дiї заходiв із протидiї поширенню коронавiрусної iнфекцiї. 

Приблизно двi третини отримують свої виплати на банкiвськi картки, iнша третина користується послугами Укрпошти.

Музиченко наголосив, що Укрпошта вiдповiдно до графiка здiйснюватиме доставку пенсiй та соцiальних допомог додому маломобiльним групам населення.

«Хочу також заспокоїти громадян, якi отримують пiльги та субсидiї. Рiвень оплати за житлово-комунальнi послуги i наявнiсть або вiдсутнiсть заборгованостi не впливає на право отримання пiльг або житлової субсидiї протягом термiну їх отримання, тобто до завершення поточного опалювального сезону», – додав Вiталiй Музиченко.

За його словами, прострочена понад два мiсяцi заборгованiсть впливатиме на право одержання житлових субсидiй тiльки на наступний перiод їх отримання i визначатиметься з травня 2020 року. Таким чином, важливо, щоб у травнi поточного року в одержувачiв пiльг та субсидiй була вiдсутня заборгованiсть понад два мiсяцi. 

Заступник мiнiстра звернув увагу, що для оплати житлово-комунальних послуг не обов’язково особисто вiдвiдувати вiддiлення банкiв та Укрпошти, i закликав за можливостi робити це дистанцiйно через мережу iнтернет. 

«Звертаємося до рiдних пенсiонерiв та осiб похилого вiку, маломобiльних груп населення з проханням, допомогти вашим бабусям, дiдусям, татам i мамам розiбратися з оплатою за житлово-комунальнi послуги без вiдвiдування закладiв банкiв i скористатися послугами мережi iнтернет», – зазначив посадовець.

Для самотнiх громадян, якi перебувають на соцiальному обслуговуваннi у територiальних центрах соцiального обслуговування, допомогу iз оплатою рахункiв за житло нададуть соцiальнi працiвники. У Мiнiстерстві соцiальної полiтики вже поставили завдання органам мiсцевого самоврядування щодо органiзацiї такої роботи.

Читайте також: Працюватимуть продуктові магазини та аптеки: у Кропивницькому обмежать роботу низки закладів 

Депутат міської ради закликає турбуватися про самотніх літніх кропивничан під час карантину

Кіровоградщина: під час карантину споживачів, які не сплачують за газ та світло, не відключатимуть від послуг

Як працює патрульна поліція Кіровоградщини під час карантину

Температурний скринінг та обов’язкові маски: як у міській раді Кропивницького здійснюють профілактику коронавірусу

Кропивницька міська лікарня здатна перепрофілюватися у разі появи хворих з пiдозрою на COVID-19

386 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.