ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.10.2015 | 12:58

Передвиборчі програми кандидатів на міського голову Кіровограда вирізняються популізмом

Передвиборчі програми кандидатів на міського голову Кіровограда вирізняються популізмом

У багатьох програмах кандидатів на посаду міського голови Кіровограда немає чіткого алгоритму реалізації.

Про це під час прес-конференції повідомив Євген Заїка, голова ГО "Система народного контролю "Слово і діло", яка моніторить та аналізує передвиборчі обіцянки кандидатів на посаду міського голови. 

Значна частина кандидатів у своїх програмах не пояснюють виборцям, яким чином вони збираються впроваджувати в життя задеклароване. Зокрема програма Віти Атаманчук не містить детальної презентації задекларованих нею спеціальних міських програм. У програмі Андрія Райковича не вказано термінів та методів виконання низки обіцянок. 

Разом з тим, чітку структуру та наповнення мають програми Андрія Райковича та Андрія Табалова. Програми мають по 10 пунктів і стосуються соцзахисту населення, залучення інвестицій, благоустрій, вирішення проблеми з бродячими тваринами, сміттєпереробним заводом та ін. Проте, як наголосив експерт, програма Андрія Райковича, яка була опублікована пізніше ніж програма Андрія Табалова, у низці пунктів дублює програму останнього. І якщо у програмі Табалова прописано алгоритми реалізації (наприклад, залучення інвестицій низки міжнародних організацій), то в програмі Райковича обіцянки не мають конкретного пояснення їх виконання.

За словами політолога Дмитра Сінченка у жодній з програм кандидатів не вказано чітких часових меж виконання обіцянок. Також значна кількість передвиборчих програм містить пункти, виконання яких важко перевірити.

1256 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.