ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.08.2020 | 13:45

Передумали: чому уряд не рекомендуватиме Валерiя Мiщенка на посаду голови Кiровоградської ОДА

Передумали: чому уряд не рекомендуватиме Валерiя Мiщенка на посаду голови Кiровоградської ОДА

Уряд не рекомендуватиме кандидатуру Валерiя Мiщенка на посаду голови Кiровоградської ОДА. Таке рiшення ухвалили пiсля заслуховування кандидата Мiщенка на засiданнi кабiнету мiнiстрiв повідомив мiнiстр кабiнету мiнiстрiв України Олег Немчiнов

"Репутацiя глав ОДА має бути кристально чистою та мати пiдтримку у своєму регiонi. Ми врахували думку як простих громадян, так i бiзнесу. Бiльше того, є iнформацiя, що у кандидата iснує конфлiкт iнтересiв, оскiльки вiн є власником бiзнесу. Отримавши всю iнформацiю, члени кабiнету мiнiстрiв дiйшли висновку не рекомендувати Валерiя Мiщенка до призначення на посаду голови Кiровоградської облдержадмiнiстрацiї. При затвердженнi голiв ОДА ми найперше враховуємо думку жителiв регiону. Це правильна практика", – зауважив Немчінов.

Міщенко – підприємець, із 2001 року займається вирощуванням сільськогосподарських культур у Кіровоградській та Чернігівській областях. Він зазначив, що при переході на державну службу передасть свій бізнес синові, щоб не було конфлікту інтересів.

Читайте також: Як обирали нового голову Кіровоградської ОДА 

Рiшення приймає президент: уряд погодив звiльнення голови Кіровоградської ОДА 

651 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.