ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Пекельна хоругва: в обласному центрі презентували український різдвяний фільм

Пекельна хоругва: в обласному центрі презентували український різдвяний фільм

Учора, 2 січня, в Кропивницьку відбулася презентація художнього фільму "Пекельна хоругва, або козацьке Різдво". Це справжня подія напередодні народного свята, оскільки в інших країнах давно вже є по кілька улюблених кінострічок, які традиційно показують напередодні Різдва Христового.

"Це фільм-казка для всієї родини про козаків, козацький рід, Рай і Пекло, Різдво й нечисту силу. Та не просто казка, а саме химерна українська казка, яка притаманна тільки українській культурі і українському характеру. Сама історія, яка є продовженням веселого козацького химородництва Котляревського і Гоголя, вщерть напоєна українським народним гумором, козацькою героїкою і закорінена в український фольклор і українську народну міфологію й вірування. В основу сценарію покладено твір найвідомішого казкаря України Лірника Сашка (який і є сценаристом) «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід»", – повідомляють автори фільму.

Кінопоказ справив на кропивничан особливе враження, оскільки всього кілька днів тому, у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського під час літературного свята з нагоди Дня Святого Миколая читали згадану казку Сашка Лірника для дітей учасників бойових дій на сході нашої держави.


307 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.