ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.07.2018 | 11:15

Педагоги Кiровоградщини почали отримувати навчальне обладнання для першокласникiв LEGO "Six Bricks"

Педагоги Кiровоградщини почали отримувати навчальне обладнання для першокласникiв LEGO "Six Bricks"

Державнi i комунальнi загальноосвiтнi навчальнi заклади Кiровоградщини з мережею 1 класiв до кiнця липня безкоштовно отримають обладнання для майбутнiх першокласникiв – набори LEGO "Six Bricks" ("Шiсть цеглинок"). Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Вчора, 5 липня, першi набори отримали представники органiв управлiння освiти РДА, МВК та ОТГ областi, якi розповсюджуватимуть їх по закладах. Це обладнання допомагатиме педагогам впроваджувати iгровi методи навчання в освiтнiй процес.

"За допомогою LEGO дітей вчитимуть алгоритмiчно мислити, домовлятися та досягатися компромiсiв, експериментувати та аналiзувати результати. Першокласники навчаться розумiти простi математичнi моделi та використовувати їх для вирiшення проблемних завдань, робити i перевiряти припущення, зосереджуватися, бути iнiцiативними, працювати у команді, складаючи "цеглинки" в одну побудову", – йдеться у повідомленні.

"Six Bricks" отримає кожен учень 1 класу. Окрiм них, заклади загальної середньої освiти отримають на кожен перший клас набори LEGO "Play Box", що надiйдуть в область у листопадi-груднi.

247 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.