ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.10.2020 | 12:45

Пан отець не підтримав: на Кіровоградщині жителів села не пускають до церкви. ВІДЕО

Пан отець не підтримав: на Кіровоградщині жителів села не пускають до церкви. ВІДЕО

У Кiровоградськiй областi вiряни Української Православної Церкви Московського патріархату не пускають до церкви громаду Православної Церкви України. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Жителi села Успенка Онуфріївського району судяться за храм, який самi ж збудували. Громада вирiшила перейти вiд УПЦ МП до ПЦУ, але пан отець не погодився. Пiсля того, як господарський суд постановив передати храм мешканцям Успенки, церкву заблокувала група пiдтримки з немiсцевих.

Переходу до ПЦУ релiгiйна громада села домагалася вiд 2014 року. Загибель пiд Iловайськом мiсцевого юнака стала останньою краплею.

"Це було велике потрясiння для всього села. Траур був у всьому районi. А ми в церквi молимося за Московський патрiархат. Ми попросили: "Батюшко, переходьте з нами". Але вiн не перейшов", – розповіла жителька села Лiдiя Дуденко.

I, коли меценат прийшов до священника просити перейти до ПЦУ, той отримав вiдмову.

Пiсля смертi мецената селяни перереєстрували релiгiйну громаду на ПЦУ i подали позов. Тепер отримали ухвалу про передачу храму. Ключi вiд церкви селянам так i не вiддають. Нового священника й на порiг не пускають.

Більше – у відео.


241 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.