ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.10.2016 | 09:52

Останні новини від "Юридичної сотні" щодо зконодавчих змін у військовій сфері

Останні новини від "Юридичної сотні" щодо зконодавчих змін у військовій сфері

Всеукраїнська правозахисна організація «Юридична Сотня» повідомила РК про останні новини з військово-юридичного фронту.

У свіжому номері «Вісника № 32» Юридичної Сотні, можна дізнаєтесь про наступні законодавчі зміни у військовій сфері:

Додаткову підтримку кредитних зобов’язань військовослужбовців – учасників АТО

Законопроектом № 2358 звільняються від необхідності сплати відсотків за кредитом не тільки військовослужбовців, але й члени їх сімей.

Право добровольців на додаткову військову пенсію.

Законопроект 2345 а надає право отримати пільгову військову пенсію інвалідам з числа добровольців та працівників підприємств, установ, організацій, які забезпечували АТО, однак не мають статус військовослужбовців. Також пільгову військову пенсію в разі втрати годувальника зможуть отримати члени загиблих сімей зазначених вище осіб.

Додаткові пенсійні гарантії військовослужбовцям

Законопроект 3752 надає можливість отримати пільгову військову пенсію для дружини (чоловіка), який (яка) проходить військову службу самостійно та виховує дитину віком до 8 років. До цього такої можливості у військовослужбовців не було.

Грошове забезпечення строковиків

Законопроект 5048 скасовує однаковий розмір грошового забезпечення для військовослужбовців за контрактом, мобілізованих і строковиків. Тепер він буде відрізнятися.

Звільнення контрактників.

Вето Президента на законопроект № 4689 щодо звільнення контрактників. Законопроект передбачав можливість для звільнення військовослужбовців за контрактом, чиї контракти закінчились або були укладені до закінчення особливого періоду. Законопроект був заветований Президентом в цілому  та не вступив у законну силу. На разі у ВР внесено новий законопроект про уточнення строків звільнення контрактників, аналіз якого читайте у наступному номері вісника.

Додаткові підстави для звільнення з військової служби.

Законопроект 1448 передбачає звільнення з військової служби осіб, які мають на утриманні дітей-інвалідів І чи ІІ групи віком до 23 років.

Більш детальна інформація у віснику.

Вже 2,5 роки правозахисник та юрист ВПГО «Юридична Сотня» Антон Красов разом з колегами «Юридичної Сотні» захищають права військовослужбовців з усієї України, надають їм юридичну допомогу та правовий  супровід, вивчають юридичну практику, готують  аналітику та розяснення на актуальні військово-правові теми. Тисячі наших захисників завдяки фаховій юридичній допомозі змогли вирішити свої проблеми.

Для отримання консультацій чи коментарів звертайтесь на гарячу лінію «Юридичної Сотні» – 0 800 308 100 чи безпосередньо до її представника в Кіровоградській області юриста та правозахисника Антона Красова – 098-159-09-32, facebook.com/anton.krasov. 

741 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.