ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.07.2019 | 10:24

Особлива атмосфера та свіже повітря: у Кропивницькому розповіли про реабілітацію військових у Карпатах. ФОТО

Особлива атмосфера та свіже повітря: у Кропивницькому розповіли про реабілітацію військових у Карпатах. ФОТО

Учора, 18 липня, в обласному центрі розповіли про реабілітацію військових у Карпатах. Проект організувала громадська організація "Мобільна волонтерська група".

"Над ідеєю проекту "Гірська терапія" працюємо уже три роки. Рівно три роки тому у серпні спільно із Веукраїнською координаційною радою ветеранів війни та учасників бойових дій ми поїхали у Карпати на їхнє запрошення. То було селище Богдан, де проводили комплексну реабілітацію, там працювати тренінги, психологи, тренери. Але неочікувано виникло бажання піти у гори. І ми розпочали походи, сходили на вершини та поверталися. Помітили, що походи позитивно впливають на психологічне та фізіологічне здоров’я. Повернувшись із Карпат розпочали активну підготовку програми "Гірська терапія". І минулого року у вересні  пішли за цією програмою у експерементальний похід", – розповіла волонтерка Наталія Салімова.

І додала, що огранізація провела опитування серед учасників бойових дій, результати дослідження показали, що 87 відсотків учасників  хотіли б отримати такий вид реабілітації  як "Гірська терапія".

"Необхідні були кошти для обладнання у похід. Нам порадили звернутися до Веукраїнського обєднання волонтерів. Вони швидко відгукнулися. Відкрили збір котів на їхній платформі, де багато українців та іноземців долучилися до проекту. Так закупили основну частину обладнання. Важливий момент – це харчування. Далі розпочали збір коштів на продукти. Придумали благодійну фотосесію "Код нації". Під час якої провели 11 фотосесій та зібрали 5 750 гривень. Нас підтримали міський голова Андрій Райкович та секретар мiської ради Андрiй Табалов. Також кафе "Меланж", – наголосила Салімова.

Як повідомляв РК, 11 військових взяли участь  у поході. Географiя проекту не обмежилися лише Кiровоградщиною, долучилися й учасники АТО з Днiпра та Луцька. За 6 днiв трекiнгу подолали майже 100 кілометрів.

479 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.