ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Осінній вечір у Тобілевичів: у Кропивницькому влаштували театралізоване свято. ФОТО

Осінній вечір у Тобілевичів: у Кропивницькому влаштували театралізоване свято. ФОТО

Учора, 24 вересня, в міському літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, відбулося театралізоване свято «Осінній вечір у Тобілевичів».

Захід було присвячено 175-й річниці від дня народження видатного драматурга й театрального діяча Івана Карпенка-Карого (Тобілевича) та 25-річчю самого музею.

На свято завітали колеги й друзі. Театрали й музейники, журналісти й письменники, бібліотекарі й музиканти з Кропивницького та районів області. І навіть – особисто! – господар садиби Іван Карпенко-Карий, в образ якого вдало перевтілився поет і телевізійник Василь Левицький.

У виконанні подружжя Притул - дуету «Лебедина вірність» - лунали пісні з п’єс Івана Карпенка-Карого.

Причетні до створення музею, ділилися спогадами про знаменні події дев’яностих років минулого століття, наслідком яких колишня садиба Тобілевичів стала теперішнім літературно-меморіальним музеєм.

Присутні оглянули розгорнуту на подвір’ї виставку «Свята й будні музею Івана Карпенка-Карого» та переглянули фільм про його історію й сьогодення, створений творчим об’єднанням студентів музичного коледжу «Натхнення».

Модератором виступила очільниця закладу Лариса Хосяінова, котра не без гумору представила колектив музею та надала слово всім бажаючим виступити.

Фото автора

516 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.