ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.09.2020 | 13:04

Осiнь з музикою Кароля Шимановського: коли у Кропивницькому стартує мистецький фестиваль

Осiнь з музикою Кароля Шимановського: коли у Кропивницькому стартує мистецький фестиваль

У п’ятницю, 2 жовтня, у Кропивницькому стартує фестиваль "Осiнь з музикою Кароля Шимановського: дiалог культур i часiв на малiй батькiвщинi композитора".

ХVIII музичний фестиваль, що вже став традицiйним, цьогорiч присвячується 145-рiччю вiд дня народження музи композитора i видатної української художницi, майстринi, культурної дiячки Наталiї Давидової, а також 120-рiччю заснованої нею артiлi народних промислiв "Вербiвка". 

Свято музики вiдбуватиметься за пiдтримки Українського Культурного Фонду, i триватиме до 11 жовтня.

Мистецький фестиваль iменi Кароля Шимановського поєднає мистецтвом вiсiм українських сiл i мiст центральної України, де народився, бував, жив i творив класик польської музики ХХ столiття Кароль Шимановський: Тимошiвку, Вербiвку, Кам’янку, Знам’янку, Петрове, Кропивницький, Черкаси, Київ.

У фокусi фестивалю – спiвставлення музики Шимановського з музикою його найвiдомiших попередникiв i сучасникiв, експериментами у сферi електроакустичної музики i програмованого алгоритмiчного аудiовiзуального мистецтва, а також фольклором села, в якому вiн народився. 

Чотири фестивальнi концерти поєднанi з презентацiями виставки, альбомiв, книжок та урочистостими, якi вписують музику в контекст iнших видiв мистецтв, iсторiї, географiї та фiлософiї.

Із детальною програмою заходів можна ознайомитися за посиланням.

344 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.