ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.09.2018 | 12:25

Опалювальний сезон у Кропивницькому з теплими батареями – спільна відповідальність містян

Опалювальний сезон у Кропивницькому з теплими батареями – спільна відповідальність містян

Готовність до опалювального сезону 2018/2019 року – сто відсотків. Це результат того, що  ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" активно працювало все літо та звітувало перед містянами. Проте розслаблятися рано: тепер головне – забезпечити стабільний сезон опалення. А це значною мірою залежить від споживачів. 

Теплові об’єкти підприємства технологічно готові  до  старту опалювального сезону. Проте стабільна робота залежить від  своєчасних розрахунків підприємства за спожитий природний газ. Також необхідно укласти договори на постачання природного газу з газопостачальними, газотранспортуючими та газорозподільними організаціями та отримати номінації на газ для безперебійної роботи котелень протягом опалювального періоду.

Жорсткою умовою підписання договорів на постачання газу з боку газопостачальних організацій є розрахунки  за спожитий природний газ  на рівні 90 %.  Оплата за спожитий газ  автоматично знімається з рахунків підприємства із  спеціальним режимом використання. На ці рахунки надходить оплата споживачів  за надані послуги теплопостачання. 

Зараз рівень розрахунків підприємства за спожитий природний газ складає 82,2 %. Коштів споживачів бракує, аби виконати умову газопостачальників. Значна частина кредиторської заборгованості споживачів –  борги населення, які становлять 74 %  від загальної кількості споживачів підприємства. 

Станом на 17 вересня  заборгованість населення за надані послуги з централізованого опалення – майже 51,1 млн. грн.

Початок опалювального сезону у Кропивницькому залежить не тільки від тепловиків. Вони зробили все від них залежне, відпрацювавши все спекотне літо. Вчасний сезон – це дотримання платіжної дисципліни,  своєчасні розрахунки  за спожиті енергоносії та погашення наявної заборгованості.

ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" наголошує на необхідності термінового погашення заборгованості за надані послуги з централізованого опалення! Пам’ятайте про відповідальність за несвоєчасні розрахунки за послуги з централізованого опалення!

Зверніть увагу! Підприємство активізувало позовно-претензійну роботу щодо порушників платіжної дисципліни. Від тепловиків вимагають вчасного початку опалювального сезону, безперебійної роботи. Ці вимоги не можуть бути односторонніми в той час, коли споживачі підприємства накопичили величезні борги на надані послуги. Ознайомитися із списком квартир, за якими рахується заборгованість за послуги теплопостачання, можна на сайті підприємства. Цей список шокує: найскромніші борги починаються з 2 тисяч і сягають 18-20 тисяч гривень. 

Боржникам підприємства надсилають попередження, претензії, на підставі судових рішень примусово стягують заборгованість. Спільно з органами державної виконавчої служби тривають заходи щодо виконання рішень суду по погашенню заборгованості за надані послуги з централізованого опалення, а саме: арешт та конфіскація майна, накладення стягнення на банківські рахунки та інші джерела доходів боржників.

Споживачів запрошують до абонентного відділу підприємства. Тут можна  звірити стан розрахунків та оплатити наявну заборгованість  за послуги з теплопостачання  без комісії в касі абонентного відділу. 

На містян чекають із понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 (у п’ятницю до 16.00) за адресою: вул. Гришина (Кутузова) 23/16 (2 поверх). 

Телефони для довідок: 56-15-02, 56-15-19.

Опалювальний сезон у Кропивницькому з теплими батареями – наша спільна відповідальність. 

         

1052 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.