ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.02.2015 | 10:05

"Олікс" продовжує хамити людям в маршрутках і відлякувати незаконними оголошеннями

"Олікс" продовжує хамити людям в маршрутках і відлякувати незаконними оголошеннями

Минув тиждень з того часу, як директор приватного транспортного підприємства "Олікс" Дмитро Вінницький пообіцяв, що з його маршруток зникнуть оголошення про відмову у пільгових перевезеннях. Проте й по цей день, на автобусах і маршрутках "Олікса" висять незаконні оголошення "Льгот нет". 

Більше того, водії цього транспортного підприємства продовжують розповідати своїм пасажирам, що в маршрутках немає пільгових місць. Хоча, як повідомляв заступник міського голови Серій Васильченко, з перевізником конфлікт вичерпаний, і після затвердження на сесії Поряду розподілу пільгової субвенції між перевізниками міста, "Олікс" отримуватиме відшкодування за пільгові перевезення. 

Проте, сьогодні вранці, близько 9:00 кореспондент "РК" став свідком того, як водій автобусу "1-Ц"  (номер ВА 1913 АА) у некоректній формі спілкувався з чоловіком, який зайшов у маршрутку й показав пільгове посвідчення. На зауваження чоловіка, що він прочитав у газеті, що має право на пільговий проїзд, водій відповів, що його не хвилює, що той прочитав. Навіть після того, як пасажир передав гроші, водій продовжував йому хамити. До речі, автобус був не переповнений, і навіть були вільні місця. 

Звертаємо увагу керівництва підприємства і управління транспорту на цю ситуацію. 

Читайте також: "ОЛІКС" ВСЕ-ТАКИ ВОЗИТИМЕ ПІЛЬГОВИКІВ

"ОЛІКС" ПЕРЕВОЗИТИМЕ ПІЛЬГОВИКІВ ТІЛЬКИ У НЕПЕРЕПОВНЕНИХ МАРШРУТКАХ


1231 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.