ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Ольга Анашкіна: Той випадок коли ініціатива переростає в улюблену справу, яку виконуєш професійно та з любов’ю

Ольга Анашкіна: Той випадок коли ініціатива переростає в улюблену справу, яку виконуєш професійно та з любов’ю

Сьогоднi наш спiврозмовник людина, яка випадкову iнiцiативу перетворила на справу всього життя. Виготовлення й облаштування дитячих та спортивних майданчикiв для Ольги Анашкiної зi звичайного захоплення переросло в професiю. Про свою iсторiю Ольга розповiла РК в ексклюзивному iнтерв’ю.

Ольго, будь-яка справа починається з iдеї. Як i коли з’явився задум облаштування дитячих майданчикiв?

-  Ще в далекому 2010 роцi, в мене з’явився перший досвiд з органiзацiї та облаштуваннi дитячого майданчика у своєму дворi. Мене дуже засмучував убогий стан нашого дитячого майданчика. Я i всi нашi мами хвилювалися, щоб дiти не покалiчили себе на майданчику, який на той час перебував в аварiйному станi. Тож у мене виникло логiчне запитання «чому ми, молодi батьки, не можемо власними силами вiдремонтувати майданчик?» Зiбрала небайдужих, з’ясували хто чим може допомогти: хто працював слюсарем, хто виготовляв вироби з дерева, хто вмiв зварювати конструкцiї. I так, своїми силами ми вiдремонтували i обновили свiй майданчик. Пiсля цього я могла бути спокiйною, що моя дитина та iншi дiти двору зможуть безпечно гратися. Ми, навiть, пiсок завозили самостiйно. Дуже приємно, що люди цiнують нашу працю, жодного навмисного псування майданчикiв не сталося, адже кожна дитина i її батьки долучили часточку власної працi.

Що вивело Ваш проект на бiльш серйозний рiвень?

-  Мабуть, проект «Статський радник», на який я йшла з конкретним баченням – як органiзувати та долучити людей до активної участi з облаштування комфортних зон вiдпочинку для дiтей в їхнiх власних дворах. I хоча на проектi я не отримала перемогу, менi пощастило отримати безцiнний досвiд роботи у цiй сферi. Згодом почала втiлювати свою iдею в проектi «10 майданчикiв» за iнiцiативи голови облдержадмiнiстрацiї. Серед тих, хто телефонував на «гарячу лiнiю», обирали переможцiв i облаштовували дитячi майданчики. Ми займались повнiстю усiм комплексом робiт: вiд планування, демонтування старих, встановлення нових майданчикiв i проведення дитячих заходiв.  

Ви ще займаєтесь органiзацiєю свят. Розкажiть детальнiше.

-  Так, на мою думку, головне не тiльки встановити майданчик, а й подарувати дiтям свято, яке буде влаштоване саме в їхньому дворi на їхньому майданчику. То ж знову повернемось в 2010 рiк. Пiсля того, як дорослi закiнчили свою справу, виникло бажання подарувати дiтям свято! Ми з батьками запросили анiматорiв, якi розважали дiтей, була музика, розваги та веселощi. А найголовнiше - батьки настiльки згуртувалися, що в своєму дворi ми вважаємо себе однiєю командою, та навiть сiм’єю! Пiзнiше дитячi свята я органiзовувала в кожному дворi, пiсля встановлення майданчика. Тож iдея використати свiй досвiд в започаткуваннi власної справи була логiчною. Вiднедавна я очолюю пiдприємство «Чистий Єлисаветград», яке займається виготовленням дитячого та спортивного обладнання для дiтей та молодi. Ми не лише виготовляємо самi конструкцiї, а й пропонуємо весь спектр пiдготовчих робiт. А пiсля встановлення пропонуємо органiзувати веселе вiдкриття з цiкавими та веселими розвагами для малечi.

Чи спiвпрацюєте Ви з мiською владою?

-  Так, в  2016 роцi ми виграли тендер мiської ради i сьогоднi працюємо над проектом облаштування дитячих майданчикiв у мiстi. З цiєї програми ми вже встановили 3 майданчики, а 4-й плануємо навеснi на Новомиколаївцi. Дуже приємно було отримати подяку вiддiлу сiм´ї та молодi Кiровоградської мiської ради. Але це лише початок! Ми кожного дня працюємо над вдосконаленням якостi своєї продукцiї, спiлкуємось з iншими виробниками, переймаємо досвiд. В нас амбiтнi плани – вийти  на всеукраїнський рiвень

Як Ви пiдбираєте iнвентар для майданчикiв? Маю на увазi вiк дiтей, безпеку, вибiр матерiалiв?

-  Ми пiклуємося про безпеку дiтей на наших майданчиках. Для виготовлення продукцiї залучаємо постачальникiв, якi мають всi вiдповiднi сертифiкати. Для того, щоб облаштувати максимально цiкавий, а головне безпечний дитячий майданчик, обмiрковуємо все до дрiбниць. Для початку на мiсце виїжджає спецiалiст, вираховує площу дiлянки, видiлену пiд майданчик. Дуже важливим у нашiй роботi є розрахунок безпечної вiдстанi мiж елементами майданчика. Близько тижня тривають пiдготовчi роботи - розчищення та вирiвнювання площi пiд майданчики. Паралельно виготовляються елементи дитячого майданчика. Балансир, карусель, гойдалка – це те стандартне обладнання, яке ми виробляємо i яке завжди є в наявностi. Проте iнше нестандартне обладнання, таке як iгровi комплекси, будиночки, столики, лавки та пiсочницi робимо за бажанням замовника. Також пропонуємо металевi, дерев’янi огорожi для майданчикiв. Пiсля встановлення ми даємо гарантiю – рiк. В залежностi вiд пошкодження можемо, або вiдремонтувати майданчик, або замiнити його елемент.

Ви говорили, що отримуєте замовлення на виготовлення нестандартних елементiв. Що Ви маєте на увазi?

-  Це, певного роду, елементи ландшафтного дизайну. Нещодавно було замовлення на облаштування занедбаної дiлянки в парку бiля БК «Авiатор». Ми встановили там дерев’янi декоративнi будиночки, дерев’яну лавку-гойдалку i декоративнi пеньки. Окрiм того, на цiй дiлянцi розташовувався старий трухлявий стовбур дерева, який нам порадили зрубати. Проте, в моїй командi є талановита майстриня, яка власноруч виготовляє рiзнi декоративнi елементи. Вона подала iдею створити з цього стовбура декорацiю. З пiдручних засобiв виготовила штучних лелек i на верхiвцi стовбура облаштувала гнiздо. Хочу похвалитися, що клумбу з квiтiв сама своїми руками зробила! (посмiхається – Ред.). Так у нас з’явилася справжня арт-iнсталяцiя. Надалi ми з радiстю допоможемо облаштовувати прибудинковi територiї такими декоративними елементами. Звертайтеся до нас i ваш двiр буде найкращим!

Дякую за цiкаву розмову.

2513 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.