ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.06.2018 | 12:47

Олександр Грабенко прокоментував, хто і чому спиляв дерева на Волкова у Кропивницькому

Олександр Грабенко прокоментував, хто і чому спиляв дерева на Волкова у Кропивницькому

«Зеленої зони по вул.Героїв України більше немає.  Онули побудують тут величезний довгий магазин (це перехрестя з Волкова, один квартал до «Фуршету»).

Десятки дерев спиляли сьогодні вранці. Спішили як угорілі – просто валили, навіть не розпилюючи, щоб же ніхто не встиг завадити. Так і покидали цілі повалені дерева – лежать зараз там, близько 40 дерев», – такий запис з’явився на сторінці у Фейсбук знаної у Кропивницькому активістки ГО "Озеленення Кропивницький" Надії Паливоди.

Журналісти звернулися за коментарем про те, що насправді сталося на Волкова, до заступника міського голови Кропивницького Олександра Грабенка.

«На звернення приватного підприємства «Сервіс-Кіровоград», яке має в оренді земельну ділянку площею 3782 квадратні метри, звернулися за дозволом на обстеження дерев. Там росло 52 дерева, на 30 з яких після обстеження комісійно дано дозвіл на знесення. Причина – вони знаходилися у незадовільному стані: це сухі дерева, напівсухі, трухляві, окремі мали дупла, значні нахили, відколи стовбурів та візуальні прикореневі проблеми», – пояснив чиновник.

На запитання журналістів, чи запрошували представників громади до участі в обстеженні дерев, пан Грабенко сказав, що таке не передбачено чинним законодавством. 

«Стосовно саме цієї ділянки, мушу зазначити, що восени, згідно з гарантійним листом від згаданого підприємства, там висадять нові дерева, у більшій кількості. Нині – несприятливий для цього період», – зазначив заступник міського голови.

При цьому він не заперечує, що земельна ділянка, на якій росли знесені дерева, була виділена для розміщення адміністративно-комерційного комплексу ще в 2008 році.

Скандальна ділянка у плані зонування не значилася як зелена зона, каже Олександр Грабенко.

«Станом на тепер жодних скарг від мешканців прилеглих будинків до міської ради не надходило», – зауважив посадовець.

І додав, щойно виникнуть проблеми – на місце знесення знов вирушить спеціальна комісія.

2051 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.