ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.01.2020 | 14:07

Олег Рибальченко – про ситуацiю з чергами лiкарiв у центрi ДФС у Кропивницькому

Олег Рибальченко – про ситуацiю з чергами лiкарiв у центрi ДФС у Кропивницькому

Директор департаменту охорони здоров'я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко прокоментував ситуацiю з чергами лiкарiв в акредитацiйному сертифiкацiйному центрi ДФС у Кропивницькому.

«На початку року нацiональна служба здоров'я звернулася до всiх лiкувальних закладiв із проханням прискорити реєстрацiю лiкарiв в електроннiй системi охорони здоров'я, що бажано зробити до 15 сiчня. Зараз вiдбувається заповнення форми «Медичнi кадри», що передбачає отримання квалiфiкацiйного електронного пiдпису на кожного лiкаря», – розповiв посадовець. 

Електронний пiдпис, що вимагає НСЗ, можна отримати лише в акредитацiйних сервiсних центрах.

«Пiсля свят лiкарi з рiзних лiкувальних закладiв самостiйно, не узгоджуючи час, пiшли отримувати електроннi ключi, що спричинило черги i певну напругу», – пояснив Рибальченко.

За iнформацiєю посадовця, електроннi ключi мають отримати ще 500 лiкарiв мiських i обласних лiкувальних закладiв. За один день фахiвцi акредитацiйного центру ДФС можуть прийняти орiєнтовно до ста осiб.

Очiльник вiдомства зауважив, що департамент узяв цей процес на контроль та від завтрашнього дня лiкарi отримуватимуть ключi за чiтко визначеним графiком.

652 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.