ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Оксана Марченко і парадоксальний український фашизм

Оксана Марченко і парадоксальний український фашизм

Цікаво, де б сьогодні була Оксана Марченко, якби жила не у «фашистській» Україні, а в «антифашистській» Росії, і її чоловік заявив, що Курильські острови - "исконно японская территория", а сама Росія – це невдалий аборт Київської Русі і частину її областей треба підпорядкувати Києву – матері городів руських? Щось мені підказує, що в РФ її кар’єра на одному з найрентинговіших телеканалів на цьому закінчилася б. В розтерзаній кумом Медвечука Україні, Марченко продовжує вести талантшоу і прекрасно почувається. В той час, як її чоловік, якого вона повністю підтримує, на чому наголошувала не в одному інтерв’ю, агітує за Новоросію і приєднання до неї «ісконно русскай» Кіровоградської області.

Ось тілька кілька тез із не першої свіжості статті про Кіровоградську область «Забытая земля Новороссии», опублікованої на сайті медведчуківського «Українського вибору»:

«По всем физическим законам украинская государственность жить уже не должна. Те, кто в свое время искусственно ее создали – Запад – продлевать ее жизнь больше уже не могут, другие же – Россия, - за чей счет все эти годы существовало это антирусское «государство» - более не хотят».

«Нетерпеливые аналитики уже вовсю публикуют карты русской Украины, в которую включают восемь юго-восточных областей, простирающихся широкой полосой от Харькова до Приднестровья, и тиражируют в умах забытое уже исконное название этой земли – Новороссия».

«Однако, возвращая к жизни исконное название края, впопыхах как-то не заметили, что исторически в Новороссию входил еще один регион Украины – нынешняя Кировоградская область, бывшая прежде северной частью дореволюционной Херсонской губернии».

Найобразливіше, що наша українська толерантність, невичавлена до кінця навіть важким чоботом "русо фашисто", нікому нічого не доводить і зовсім не пробуджує совість таких як Медведчук, Повалій, Шуфрич та інших їм подібних.

Щоправда Повалій – блондинка. Не тільки за кольором волосся, а й за визначенням. Вона в 2010-му, вільно агітуючи в Кіровограді за Януковича, розповідала про переслідування помаранчевої влади. Що з неї взяти?

Марченко ж без політичних заяв тихо заробляє гроші на рейтингах шоу, які йому роблять пересічні українські глядачі. В той час як чоловік допомагає нищити Україну і її кращих синів. Ось такі ми парадоксальні фашисти, рабовласники, послідовники хунти і карателі, які розпинають донецьких немовлят.

У Росії нас бояться більше, ніж наші "рідні українофоби" в самій Україні, які таврують нашу націю фашистською і при цьому не поспішають вивезти подалі на безпечну відстань у ту ж таки сусідню мирну, "високодуховну" і "процвітаючу" своїх дружину і дітей. Чи то вони такі безстрашні, чи то ми такі фашисти?

Фото: Дуся


3232 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.