ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.07.2016 | 09:04

Офіційна заява ФК «Зірка» щодо зміни назви міста

Офіційна заява ФК «Зірка» щодо зміни назви міста

На сайті ФК "Зірка" оновлено символіку клубу та оприлюднено офіційну заяву щодо перейменування обласного центру.

Вчора, 14 липня 2016 року, Верховна Рада України прийняла доленосну постанову про перейменування міста Кіровоград на місто Кропивницький. Нарешті поставлено крапку в тривалому процесі, навколо якого так довго тривали суперечки, що ними було охоплено все населення міста.
Звичайно, ця зміна вплине на кожного мешканця й кожну організацію нашого міста. Так, тепер команда Прем’єр-ліги «Зірка» буде представляти місто, назване на честь видатного театрального діяча, письменника Марка Кропивницького. Всі ми сподіваємося, що нова назва дасть змогу об’єднати всіх містян.
Але нам не зрозуміла позиція окремих місцевих ЗМІ, які вирішили продовжити нагнітання конфлікту навколо перейменування, опублікувавши матеріал, що начебто футболісти та тренери «Зірки» категорично проти нової назви. Доволі промовистим є той факт, що деякі з цих «сайтів», жодним чином не згадали протягом 2016 року ні про чемпіонство «Зірки» в першій лізі, ні про її чудову гру, ані вихід до Прем’єр-ліги, а представники цих ЗМІ не були присутніми на жодному матчі й навряд чи знають, де знаходиться одна із кращих футбольно-легкоатлетичних арен України.
Також цікаво, що жоден із цих місцевих сайтів не звертався із проханням надати коментар до футболістів і до клубу, який вони представляють. Окрім того, в футбольному клубі працюють понад 150 осіб, які день за днем забезпечують безперебійну роботу всього підприємства, головної команди клубу, Академії та стадіону. Зважаючи на це, будь-яку думку окремого співробітника глибоко непрофесійно видавати за позицію всього футбольного клубу.
Футбольний клуб «Зірка» заявляє, що дотримується чинного законодавства України щодо декомунізації, і на виконання положень цього законодавства вносить зміни до офіційного логотипу клубу.
679 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.