ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.05.2020 | 14:11

Очільник обласного онкоцентру може стати головою Нацiональної служби здоров'я України

Очільник обласного онкоцентру може стати головою Нацiональної служби здоров'я України

Головним претендентом на посаду голови Нацiональної служби здоров'я України є екснардеп від Кіровоградщини Костянтин Яриніч. Про це йдеться на сайті LB.ua. 

Виданню стало вiдомо про можливе призначення з джерел у системi охорони здоров'я. 

Сам Яриніч у коментарi пiдтвердив, що дiйсно планує подавати документи на цю посаду.

"Я давно стежу за тим, як проходить реформа охорони здоров'я, i не тiльки стежу, а й живу в нiй, тому що на цю мить я – генеральний директор Кiровоградського обласного онкоцентру, i я бачу когнiтивний дисонанс мiж тим, що говорить мiнiстр, а мiнiстр абсолютно правильно говорить, що потрiбно з обережнiстю пiдходити до ухвалення рiшень у питаннях реформування, i тим, що НСЗУ продовжує продукувати свою полiтику, яка незрозумiла практикуючим лiкарям i адмiнiстраторам", – зазначив екснардеп.

За словами Яриніча, потрiбно "правильно i прозоро розрахувати тарифи i виконувати тiльки те, на що вистачає фiнансування. А з наступного року фiнансування має зрости до 5-6 % ВВП, i ми зможемо розширити програму, охопити бiльше пакетiв. А в 2022 роцi ще бiльше розширити".

Як раніше повідомляв РК, Костянтин Яриніч став виконуючим обов'язки проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Донецького національного медичного університет.

12 березня нинішнього року Яриніча, який і раніше очолював заклад, призначили директором КНП "Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради".

195 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.