ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.04.2021 | 14:44

Обласний центр зайнятостi та Федерацiя профспiлок Кiровоградщини пiдписали угоду про спiвпрацю

Обласний центр зайнятостi та Федерацiя профспiлок Кiровоградщини пiдписали угоду про спiвпрацю

Сьогоднi, 8 квiтня, у режимi вiдеозв'язку, директорка Кiровоградського обласного центру зайнятостi Лiлiя Колесник та голова Федерацiї професiйних спiлок Кiровоградської областi Максим Баланенко пiдписали угоду про спiвпрацю. Про це повідомили у КОЦЗ.

Угода забезпечить пiдвищення рiвня правової обiзнаностi працiвникiв та роботодавцiв Кiровоградщини з питань сфери зайнятостi населення та у разi настання безробiття, а також створення умов щодо забезпечення продуктивної зайнятостi населення, створення та збереження iснуючих робочих мiсць, сприятиме визначенню соцiальних прiоритетiв ринку працi, удосконаленню колективно-договiрного регулювання соцiально-трудових вiдносин, розвитку соцiального партнерства та реалiзацiї конституцiйних прав i гарантiй працiвникiв у сферi зайнятостi.

Серед положень зазначеної угоди: сприяння розвитку соцiального дiалогу на регiональному ринку працi, проведення iнформацiйно-роз'яснювальної роботи щодо додержання законодавства про зайнятiсть населення, належного оформлення трудових вiдносин з найманими працiвниками  та iн.

Сторони домовилися спiльними зусиллями сприяти забезпеченню дотримання конституцiйних прав громадян на працю та належнi умови працi.

Читайте також: На Кiровоградщинi потрiбнi понад 180 медичних працiвникiв, зарплата – до 17450 гривень 

287 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.