ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.11.2019 | 14:41

Новий очільник Кіровоградщини Андрiй Балонь: Більше уваги приділятиму створенню нових робочих місць. ФОТО

Новий очільник Кіровоградщини Андрiй Балонь: Більше уваги приділятиму створенню нових робочих місць. ФОТО

Сьогодні, 11 листопада, в приміщенні облради, що у Кропивницькому, перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив новопризначеного голову Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Балоня.

"У повній мірі розумію, які виклики стоять переді мною та моєю командою задля того, щоб Кіровоградщина звучала по новому, як того вимагає сучасний світ. Знаю, що одному мені не впоратися, тому водночас готовий до великої, публічної та широкої комунікації з вами. Буду продовжувати розпочаті реформи Президантом України та урядом, виконувати їх та сподіваюся, у найкоротший термін ми досягнемо логічного завершення реформ у всіх сферах суспільного життя. Важливу увагу  надаватиму своренню нових робочих місць, інвестиційній привабливості регіону та сприятиму підвищенню заробітної плати. Усі ці кроки можливі тільки в єдності", – зауважив Андрiй Балонь.

Довідково: Андрiй Балонь з 2017 року по серпень нинішнього року обiймав посаду заступника голови Херсонської обласної державної адмiнiстрацiї.

Згiдно з декларацiєю, яку Андрiй Балонь подав у 2019 роцi, його дружина задекларувала автомобiль "Ягуар" XF 2015 та двi квартири. Також вона володiє 33 % статутного капiталу ТОВ "Медiапiвдень".

За минулий рiк Андрiй Балонь заробив 387 759 гривень на посадi заступника голови Херсонської обласної адмiнiстрацiї.

475 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.