ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.11.2019 | 10:38

Нові вимоги: як кропивничани будуть фотографуватися на бiометричнi документи

Нові вимоги: як кропивничани будуть фотографуватися на бiометричнi документи

Постановою Уряду та наказом МВС України затвердили новi вимоги до вiдцифрованого образу обличчя особи та фотокарток, якi подають для оформлення або обмiну документiв, що пiдтверджують громадянство України, посвiдчують особу чи її спецiальний статус, та фотографiчного зображення на них. Про це повідомили у пресслужбі управлiння ДМС у Кiровоградськiй областi.

Встановили унiфiкованi вимоги до вiдцифрованого образу обличчя особи, який вноситься до єдиного державного демографiчного реєстру та сторiнки паспортних документiв.

Наказ врегульовує питання щодо фотографування представникiв рiзних релiгiйних течiй та конфесiй при оформленнi вказаних документiв, адже ранiше, вiдповiдно до державного стандарту, фотографування вiруючих здiйснювали виключно без головних уборiв.

Вiдтепер же фотографування у головному уборi допускається, але лише у тому випадку, коли особа носить його у повсякденному життi з огляду на релiгiйнi переконання. Крiм того, фотографування у головних уборах, штучних предметах та матерiалах допускається згiдно з медичними показаннями, пiдтвердженими медичним висновком вiдповiдного закладу охорони здоров’я. Проте, такi головнi убори не повиннi змiнювати форми окремих частин обличчя (чоло, вилицi, щоки, пiдборiддя, очi), закривати обличчя та пiдборiддя, проходити по контуру лiнiї росту волосся, закривати вуха та шию.

Новi правила фотографування стосуються бiометричних документiв як українцiв (ID-картка i закордонний паспорт), так i iноземцiв та осiб без громадянства (посвiдки на тимчасове або постiйне проживання).

229 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.