ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.01.2021 | 15:21

Нові старі обличчя: департамент освіти і науки Кіровоградської ОДА очолила екскерівниця

Нові старі обличчя: департамент освіти і науки Кіровоградської ОДА очолила екскерівниця

Голова облдержадміністрації Андрій Назаренко підписав розпорядження про призначення на посаду директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації.

За результатами конкурсу департамент очолила Ельза Лещенко.

«Своїми першочерговими завданнями на посаді бачу насамперед безболісний перехід закладів і об’єктів освіти до громад. Друге, – це підтримка і розвиток Малої Академії Наук, створення ліцеїв ІІІ ступеня, а також організація належної підготовки учнів до ЗНО. Третє, –- укріплення матеріальної бази ПТУ. Також важливий напрямок роботи, це розвиток інклюзії. Крім того, з огляду на вимогу часу, одним із викликів зараз є організація дистанційної освіти в закладах», – зазначила Ельза Лещенко.

Вона додала, активної участі у вирішенні потребує питання підвозу дітей шкільними автобусами у нових громадах та збалансоване меню у закладах освіти.

«У цілому проблем і викликів дуже багато, головне – комунікація з учителями, батьками, учнями – учасниками освітнього процесу. Тож будемо працювати», – підсумувала очільниця департаменту освіти і науки.

Читайте також: На Кiровоградщинi призначили нового очiльника СБУ 

304 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.