ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.01.2021 | 17:02

Незаконна порубка дерев: в області сiльській головi повiдомили про пiдозру

Незаконна порубка дерев: в області сiльській головi повiдомили про пiдозру

Кiровоградська обласна прокуратура повiдомила про пiдозру колишній головi однiєї iз сiльських рад Олександрiйського району за ознаками складу кримiнального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 364 КК України. Про це поінформували у пресслужбі прокуратури області.

Як встановили слiдчi, колишня голова сiльради, з метою отримання неправомiрної вигоди мiсцевим пiдприємцем, вийшла за межi своїх повноважень, видала дозвiл на санiтарну чистку лiсопосадки без належного обґрунтування цiєї потреби та умисно не вказала кiлькiсних та якiсних характеристик дерев, якi пiдлягали чистцi, чим фактично дозволила пiдприємцю здiйснювати вирубку будь-яких дерев на зазначенiй дiлянцi. Правоохороннi органи  припинили незаконну порубку  дерев в лiсосмузi, коли та була у самому розпалi. За допомогою найманої сили, мiсцевий пiдприємець  встиг знищити 44 дерева. Вiдповiдно до висновку судово-економiчної експертизи розмiр заподiяних державi збиткiв – 226 тисяч гривень.

На пiдставi зiбраних у кримiнальному провадженнi доказiв сiльській головi повiдомили про пiдозру за  ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, тобто умисному з метою отримання неправомiрної вигоди для iншої фiзичної особи, використаннi службовою особою службового становища всупереч iнтересам служби, що завдало iстотної шкоди охоронюваним законом iнтересам держави) Кримiнального кодексу України.

Триває досудове розслiдування, яке здiйснюють слiдчi СУ ГУНП в Кiровоградськiй областi.

Читайте також: На Кiровоградщинi жителя одного з районів пiдозрюють у збутi наркотичних засобiв 

323 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.