ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.08.2015 | 13:00

Непризначення субсидій чиновники називають диверсією і перекладають відповідальність на виконавців

Непризначення субсидій чиновники називають диверсією і перекладають відповідальність на виконавців

Уже другу щопонеділкову апаратну нараду поспіль заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко наголошує: «Непризначення субсидій прирівнюється до диверсії проти держави».

Про це він говорив у контексті аналізу минулотижневої наради у Харкові, де йшлося про доволі  низькі показники з оформлення субсидій і де прем’єр-міністр Арсеній Яценюк підкреслював, що зволікання з оформленням субсидій направлено не на що інше, як на посилення антиурядових настроїв населення.

Коваленко вкотре наголосив, що подаючи документи на оформлення субсидії, людина не повинна дбати про додаткові довідки - то справа тих, кому держава доручила призначати субсидії.

Читайте також: ЯК У КІРОВОГРАДІ ОТРИМУЮТЬ СУБСИДІЇ?

Проте, як повідомляв "РК" раніше, затримка в оформленні субсидій, в першу чергу, пов'язана з тим, що в роботу Центрів соціальнго захисту додано цілий ряд нових функцій. Так, згідно нового законодавства, громадянам значно спростили умови подання документів на оформлення пільг. Цю задачу переклали на терцентри. Їх зобов'язали самостійно збирати та перевіряти усі необхідні довідки для призначення субсидій громадянам. При цьому кількість працівників у центрах соцобслуговування не збільшилась, адже міська рада не передбачила кошти на розширення штату працівників центрів соцобслуговування Кіровограда. 

За інформацією "РК", для нормальної роботи Центру соцзахисту Кіровського району не вистачає 25 працівників. Крім того, стало відомо, що на початок впровадження нових правил призначення субсидій цьому Центру бракувало навіть техніки. 

Читайте також: ЧОМУ У КІРОВОГРАДІ ЗАТРИМУЮТЬ ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЙ?
3403 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.