ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.11.2018 | 13:50

Немає грошей – немає газу: як Кропивницькому не стати Смілою

Немає грошей – немає газу: як Кропивницькому не стати Смілою

Зараз у всіх на слуху Кривий Ріг, Сміла, Херсон, Сєверодонецьк, Первомайськ, Шепетівка. Ці міста мерзнуть через відсутність номінацій на природний газ. Газ не подають у зв’язку із заборгованістю теплопостачальних підприємств перед НАК «Нафтогаз України»  за спожитий раніше природний газ. Тепловики Кропивницького також мають проблеми з розрахунками за газ.

Головна вимога для отримання номінації для газопостачання котелень і забезпечення їх безперервної роботи для ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» – розрахунки за спожитий природний газ не нижче 90%.

З прийняттям Закону України від 10.04.2014 № 1198 на підприємствізапроваджені поточні рахунки із спеціальним режимом використання для зарахування коштів, що вносяться споживачами (населенням,бюджетними, міськими установами) як плата за теплову енергію. Банк щоденно автоматично списує кошти з рахунків підприємства на користь газопостачальних організацій. Тому звинувачення тепловиків, що вони затримують ці платежі – безпідставні.

На сьогодні рівень розрахунків підприємстваз газопостачальником складає 84,6 % . Для розрахунків на рівні  90%  та отримання номінацій   на природний газ підприємству негайно необхідно сплатити  37,2 млн грн.

Мешканці Кропивницького заборгували ДП «Кіровоградтепло» (з урахуванням пільг і субсидій) 53,3  млн. грн., бюджетні установи - 1,9 млн. грн., госпрозрахункові організації – 0,9 млн.

Стабільний  опалювальний сезон залежить  не тільки від теплопостачального підприємства, а й від усіх споживачів,  від дотримання платіжної дисципліни і своєчасних розрахунків, відповідальності керівників міських  установ і  організацій та  мешканців міста. Немає  розрахунків – немає газу. Це чітка позиція постачальника.

Підприємство нагадує споживачам-користувачам субсидій про необхідність щомісячної сплати вартості фактично спожитої послуги з теплопостачання з урахуванням розміру призначеної субсидії. Не допускайте накопичення заборгованості - ризикуєте втратити субсидії.

Багато споживачів ДП «Кіровоградтепло» отримали право на розстрочення платежів на послуги теплопостачання відповідно до укладених договорів реструктуризації. Із 01.01.2017 року по 31.10.2018 року було укладено 785 таких договорів на суму  69230,34 тис. грн.. Цим споживачам нагадують про обов’язкову щомісячну оплату визначених нарахувань. На початок опалювального сезону юридичниий відділ підприємства  вже подавпозови до суду щодо невиконання  споживачами умов саме договорів реструктуризації. 

Сплатити заборгованість без комісійного збору споживачі підприємства можуть в касі абонентного відділу з  понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 ( у п’ятницю до 16.00) за адресою: вул. Гришина (Кутузова ) 23/16 (2 поверх). Телефони для довідок: 56-15-02, 56-15-19.

Ознайомитися із списком квартир, за якими рахується заборгованість за послуги теплопостачання, можна на сайті ДП «Кіровоградтепло».

987 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.