ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.03.2016 | 11:46

Назва «Єлисаветград» не сприймається Верховною Радою – Яриніч

Назва «Єлисаветград» не сприймається Верховною Радою – Яриніч

Ім’я  «Єлисаветград» сьогодні абсолютно не сприймається Верховною Радою. Про це повідомив народний депутат від Кіровограда Костянтин Яриніч, у коментарі телеканалу ТТV.

Разом з тим, Яриніч висловився у підтримку проведення нових громадських слухань щодо нової назви міста і сказав, що не поділяє думку тих, хто розділяє українську і християнську складову виборі нової назви міста.

«Для мене це єдине ціле. Я сприймаю і християнське і українське. І це може бути втілене в одному імені. Наприклад, якщо підтримає більшість, то це Свято-Єлисавет», - зазначив Яриніч.

Крім того, він зазначив, що після громадських слухань процес перейменування далі триватиме і, на його думку, варіант, обраний на громадських слуханнях, має бути поданий депутатами міської ради через сесію на розгляд Верховної Ради. Цього разу, впевнений Яриніч, депутати мають подати до Верховної Ради одну назву.

Нагадаємо, голова Асоціації політичних наук Дмитро Сінченко подав позов про визнання незаконним  розпорядження міського голови про організацію громадських слухань щодо перейменування.


2146 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.