ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.03.2019 | 14:40

Наступного тижня у Кропивницькому вперше пройде молитовний сніданок

Наступного тижня у Кропивницькому вперше пройде молитовний сніданок

Наступного тижня в обласному центрі вперше пройде молитовний снiданок. Про це сьогоднi, 6 березня, пiд час прес-конференцiї зазначив народний депутат України та iнiцiатор заходу Олександр Горбунов.

«Прийшов час провести молитовний снiданок у Кропивницькому. Захiд пройде 15 березня у фойє обласної фiлармонiї. Початок о восьмiй годинi, реєстрацiя – iз сьомої ранку», – наголосив нардеп.

На цю iдею вiдгукнулися представники десяти релiгiйних конфесiй у мiстi – православна церква України, українська греко-католицька церква, християнська греко-католицька церква, єврейська община мiста, мусульманська релiгiйна громада, баптисти, адвентисти сьомого дня, союз слова Божого України, християнська церква перемоги.

«Молитовнi снiданки iснують протягом 67 рокiв. Започаткували це в Америцi. В Українi такi заходи практикують протягом останніх семи рокiв. Молитовнi снiданки пройшли уже у багатьох обласних центрах нашої країни, а саме в Iвано-Франкiвську, Одесi, Сумах, Полтавi», – зауважив Горбунов.

Свою думку висловив i Єпископ Кропивницький та Голованiвський Марк.

«На перший молитовний снiданок ми запрошуємо очiльникiв мiста та областi, лiдерiв думок, пресу та громадськiсть. Але акцентуємо увагу саме на лiдерах думок, бо від них залежить мир, єднiсть, порозумiння. Їхньою присутнiстю вони продемонструють бажання миру в країнi. Прагнемо, аби своїм прикладом лiдери думок показали, що це дiйсно потрiбно. Гадаю, нам усе вдасться», – зауважив Єпископ.

Протопресвiтер Кiровоградський УГКЦ, Парох парафiї Рiздва Святого Iвана Хрестителя УГКЦ Кропивницького отець Iван Третяк та регiональний єпископ «Союзу Церква Божа України» Микола Литвин наголосили на тому, що такi молитовнi снiданки є гарною нагодою попросити миру для нашої держави.

«Зараз дiйсно є проблеми в країнi. I нам просто необхiдна допомога вiд Бога. I це абсолютно нормально звернутися до Всевишнього з цим проханням», – додав Микола Литвин.

На думку головного равина Кропивницького Дана Закута, ця iдея – можливiсть прийти до чогось спiльного та свiтлого.

«Гадаю, це чудова можливiсть об’єднатися. Є те, заради чого необхiдно зiбратися разом», – зауважив Дан Закута.

Також Олександр Горбунов звернув увагу i на органiзацiю заходу. Кiлькiсть присутнiх – 150 осiб. Це максимальна кiлькiсть людей, яких можна розмiстити у фойє, пояснив нардеп.

«За одним столом ми хочемо об’єднати рiзних людей. Проте наша мета – не зробити усiх однаковими, а примирити», – зауважив владика Марк.

Поки що невiдомо, як часто проводитимуть молитовнi снiданки у Кропивницькому.

«Побачимо, як пройде перший. I потiм визначимося iз перiодичнiстю та необхiднiстю проведення таких заходiв. Якщо дивитися, як відбувається це у свiтi, то зазвичай – раз на рiк», – додав Олександр Горбунов.

540 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.