ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.01.2021 | 13:14

Наслідки негоди: в області без електропостачання – 21 населений пункт. ФОТО

Наслідки негоди: в області без електропостачання – 21 населений пункт. ФОТО

27-28 сiчня у Кропивницькому та Кiровоградськiй областi спостерiгалися складнi погоднi умови: сильний мокрий снiг, налипання мокрого снiгу. На дорогах – ожеледиця. 

З метою лiквiдацiї наслiдкiв погiршення погодних умов пiдроздiли управлiння ДСНС України в Кiровоградськiй областi станом на 06:30 28 сiчня 29 разiв залучали для надання допомоги по вилученню автомобiлiв iз ускладнених дiлянок дорiг. Надали допомогу водiям 48 транспортних засобiв, з яких 34 – вантажних автомобiлiв (1 вантажний автомобiль бiля села Куцiвка, Новгородкiвського р-ну з ємнiстю з киснем для забезпечення медичних установ Кропивницького), 3 мiкроавтобуси та 11 легкових автомобiлiв.

Усього в автомобiлях перебували 58 осiб. Вiд управлiння ДСНС України в областi залучили 30 одиниць технiки (68 чоловiка особового складу).

Затори на автошляхах областi – вiдсутнi, проїзд забезпечений до всiх населених пунктiв.

Станом на 6 ранку 28 січня внаслiдок спрацювання автоматичних систем захисту ЛЕП без електропостачання залишилися 21 населений пункт, з них 6 – частково, в 9 районах областi, а саме: в Новоукраїнському, Долинському, Олександрiйському, Новгородкiвському, Новоархангельському, Бобринецькому, Добровеличкiвському, Голованiвському та Гайворонському. До вiдновлення електропостачання залучили бригади мiсцевих РЕМ ПАТ «Кiровоградобленерго».

Читайте також: Погіршення погодних умов: дорожники Кіровоградщини закликають водіїв бути обачними

383 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.