ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.12.2014 | 13:33

Нардеп від Кіровоградщини розповів про перші враження від роботи в Парламенті

Про перші враження від роботи Верховної Ради восьмого скликання «РК» розповів  народний депутат від «Народного фронту», кіровоградець Олександр Горбунов.

Останній тиждень в Парламенті виявився досить нелегким для народних обранців, особливо для тих, кому мандат довіри вручили вперше.

За словами Олександра Горбунова, робочий тиждень у Верховній Раді виявився важким як в емоційному, так і у фізичному плані. Члени комітету з питань бюджету, до якого входить нардеп, працювали без перерви по шістнадцять годин на добу, а 29 грудня о четвертій ранку Парламент нарешті прийняв надважливий для України бюджет на 2015 рік.

«Перебуваючи в залі засідань, я реально оцінював, що прийняття бюджету – це питання іміджу України та іміджу всіх, хто знаходиться в Раді. За такими питаннями – майбутнє, цілі процеси і цикли, які поступово виведуть країну з кризи», - переконаний нардеп.

Щодо роботи своїх колег у Парламенті, Олександр Горбунов наголосив, що такі земляки-самозванці, як Олесь Довгий, взагалі не розуміють, мабуть, своєї місії. «Під час голосування за принципові питання, в тому числі і бюджетні, багатьох депутатів можна побачити в чебуречній. І це не тому, що депутат був відсутній в залі, це тому, що людині просто все одно», - зазначив Олександр Горбунов.

Крім того, він повідомив, що розвиваючи партійну структуру «Народного Фронту» на Кіровоградщині, один з представників районних осередків може стати його помічником на громадських засадах. Наразі Олександр Горбунов має чотирьох офіційних помічників-консультантів з важливих питань діяльності ВР.

Нардеп найближчим часом планує у Кіровограді відкрити свою громадську приймальню та зазначив, що готовий розглядати цікаві та конструктивні пропозицій щодо розвитку міста та покращення життя його мешканців.

1209 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.