ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.10.2016 | 15:45

Нардеп про вигоди від перейменування Кропивницького та кошти на фестиваль

Нардеп про вигоди від перейменування Кропивницького та кошти на фестиваль

«Перейменування нашого міста дало новий поштовх до креативу, до розбудови і розвитку Кропивницького. Лише на  ідею проведення щорічного національного мистецького фестивалю в нашому обласному центрі в проекті держбюджету вже передбачено сім мільйонів гривень. Усе це обговорювалося ще під час перебування у вересні на «Вересневих самоцвітах» на Хуторі Надії міністра культури Євгена Нищука», – поінформував на прес-конференції нардеп України Олександр Горбунов.

Пояснив народний обранець і власне бачення майбутніх заходів: на час фесту (другий та третій тиждень вересня) має бути перекрита та задіяна вся історична частина Кропивницького. Туди запрошуватимуться театральні та мистецькі колективи з усієї України. Протягом семи-десяти днів працюватиме чотири великі сцени.

«Звісно, над загальною концепцією заходу ще треба попрацювати. Найперше,  слід продумати, де розселяти людей, скільки місць у готелях ми їм можемо запропонувати, чим і де їх годувати тощо. Однак те, що фестивалю бути – це вже не викликає жодних сумнівів», –заявив Олександр Горбунов.

Він вважає, що це – гарний інвестиційний проект для цілого регіону, котрий допоможе і дороги прокласти, і якомога більшій кількості людей показати наш край з усіма його талантами.

579 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.