ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.09.2018 | 13:12

Напередоднi Дня працiвника лiсу на Кіровоградщині проходять святкові заходи. ФОТО

Напередоднi Дня працiвника лiсу на Кіровоградщині проходять святкові заходи. ФОТО

Напередоднi Дня працiвника лiсу у державних лiсогосподарських пiдприємствах Кiровоградщини проходять святковi заходи за участі представникiв громадськостi. Про це йдеться на сайті Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Долинський лiсгосп провiв науково-пiзнавальне дiйство «Лiс – наше багатство», на яке завiтали учнi Долинської ЗОШ № 2.

Головний лiсничий пiдприємства Олександр Кутурлаш розповiв про трудовi буднi лiсiвникiв. Для учнiв провели екскурсiю по лiсовому розсаднику, їх ознайомили з процесом переробки лiсового насiння. Школярi також оглянули фотовиставку, присвячену лiсу та його трудiвникам.

Представили і фотовиставку робiт учнiв Гурiвського шкiльного лiсництва. На свiтлинах – лiсiвники разом з учнями закладають лiсовi насадження для майбутнiх поколiнь. Дiти брали участь в iграх та вiкторинах, вiдгадували загадки та взяли участь у майстер-класi з виготовлення годiвничок, на згадку отримавши подарунки та годiвничку.

Урочистостi з нагоди Дня працiвника лiсу пройшли в Червоно-Нерубаївському лiсництвi ДП «Олександрiвський лiсгосп». На святкування зiбралися представники чотирьох лiсництв – Червоно-Нерубаївського, Олександрiвського, Бiркiвського та Новомиргородського, учнi шкiльних лiсництв з Пiдлiсного, Старої Осоти та Бiрок, вихованцi КЗ «Староосотський обласний дитячий протитуберкульозний санаторiй, аматори сцени з Пiдлiсного та Олександрiвки.

З професiйним святом лiсiвникiв привiтали директор ДП «Олександрiвський лiсгосп» Iван Гапич, керiвники району Ольга Борота та Григорiй Гончаренко, Пiдлiсненський сiльський голова Сергiй Кармазенко. Вони вручили грамоти та подяки кращим працiвникам пiдприємства. Для учнiв лiсiвники органiзували виставки власних робiт (вишивки та бiсероплетiння) та фотографiй iз життя лiсгоспу, влаштували екскурсiю до розсадника, майстер-клас iз виготовлення годiвниць, конкурс «Вгадай дерево», вiкторину «Лiс – легенi природи». За перемогу у конкурсi та вiкторинi учнi одержали солодкi подарунки. 

На територiї адмiнбудiвлi ДП «Онуфрiївський лiсгосп» учнiв Онуфрiївської загальноосвiтньої школи ознайомили роботою вартових лiсу, продемонстрували фотографiї iз зображенням лiсу – вiд насiння i до вiку стиглостi. Школярi переглянули фотовиставку «Трудовi буднi лiсiвникiв», оформлену у виглядi дерева, взяли участь у пiзнавальнiй грi «Що таке лiс», «Правила поведiнки в лiсi», побачили, як вiдбувається переробка деревини.

239 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.