ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.05.2017 | 11:03

На селищі Новому нарешті збираються почати реконструкцію котельні

На селищі Новому нарешті збираються почати реконструкцію котельні

Новенська селищна рада 23 березня прийняла рішення про передачу проектної документації  робочого проекту "Реконструкція діючої котельні і теплових мереж від неї по вул. Металургів, 7-а в смт. Новому, м. Кропивницького" управлінню капбудівництва міськради Кропивницького. 

Цим рішенням нарешті зрушується з місця вирішення проблеми реконструкції котельні. Як писав РК, селище опалює стара котельня, яку обслуговує комунальне підприємство «Теплоенергетик». Оскільки тепломережі старої котельні давно зношені, втрати теплоносія щороку приносять значні збитки теплогенеруючому підприємству. Аби знизити заборгованість та покращити якість теплопостачання у будинки новенців, пропонувалося перевести селище на опалення новою міні-котельнею. 

Наразі проект реконструкції котельні й переведення будинків на опалення новою котельнею депутати міської ради Кропивницького мають на сесії прийняти рішення про прийняття проекту на баланс міського управління капбудівництва. 

Відповідний проект рішення опублікований на сайті міської ради і виноситиметься на сесію.

Згідно з проектом рішення, депутати мають дати дозвіл на реконструкцію діючої котельні і теплових мереж від неї по вул. Металургів, 7-а в смт. Новому, визначити управління капітального будівництва замовником на будівництво об’єкта, фінансовому управлінню забезпечити фінансування будівельно-монтажних робіт.

Чи виділять кошти на реконструкцію котельні цього року РК повідомить згодом. 

568 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.