ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.06.2019 | 14:44

На що у Кропивницькому витратять понад 20 мільйонів гривень субвенцiй i дотацiй

На що у Кропивницькому витратять понад 20 мільйонів гривень субвенцiй i дотацiй

Мiський бюджет Кропивницького отримав суттєве поповнення за рахунок офiцiйних трансфертiв – субвенцiй з державного та обласного бюджетiв. Про це йдеться на сайті міськради.

За iнформацiєю начальника фiнансового управлiння мiської ради Любовi Бочкової, загаломмiський бюджет Кропивницького отримав 21,8 мiльйона гривень субвенцiї, з яких левову частку спрямують на здiйснення заходiв соцiально-економiчного розвитку обласного центру. 

Зокрема, 11,7 мiльйона гривень використають на реконструкцiю парку "Перемоги", а 638 тисяч гривень – на виконання програми енергоефективностi, замiну вiкон у житловому фондi мiста.

На пiдвищення якостi освiти у школах Кропивницького спрямують 4,84 мiльйона гривень. За цi кошти придбають закладам освiти комп’ютерну технiку i забезпечать у них розвиток мережi iнтернет. Додатковi 4,8 мiльйона забезпечать фiнансування створення у Кропивницькому сучасного центру надання адмiнiстративних послуг у формi прозорого офiсу.

Мiсто отримає також кошти з державного фонду реконструкцiї i розвитку на розвиток дорожньої iнфраструктури обласного центру.

"Мова йде про 3,114 мiльйона гривень. Через фiнансування ми виконаємо запланованi ремонти дорожнього покриття: поточний по вулицi Полтавськiй вiд вулицi Васнецова до площi Дружби народiв i капiтальний – по провулку Об’їзному, вулицях Харкiвськiй, Степана Разiна до Далекосхiдного кладовища. Таким чином ця оновлена дорога з’єднає мiкрорайон Велику Балку i автовокзал № 1", – вiдзначив мiський голова Андрiй Райкович.
205 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.