ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.07.2020 | 17:44

На ремонти трьох ДЮКів у Кропивницькому витратили 150 тисяч гривень. ФОТО

На ремонти трьох ДЮКів у Кропивницькому витратили 150 тисяч гривень. ФОТО

У дитячому юнацькому клубi "Вогник" поточний ремонт вже майже завершили. Торiк там встановили автономне електричне опалення.

Представник пiдрядної органiзацiї Євгенiй Сущенко розповiв, що ремонт виконали у кiмнат площею 80 квадратних метрiв. Почали ж з обробки примiщення протигрибковою сумiшшю.

"Ми вже майже мiсяць працюємо в цьому закладi. Повнiстю знищили грибок, адже тут займатимуться дiти i треба було зробити примiщення безпечним для їхнього здоров’я. В одному залi ми встановили панелi, другий – обклеїли шпалерами. А ще облаштували економне освiтлення, замiнили пiдлогу та вiкна. Незабаром на них встановимо решiтки", – наголосив Сущенко.

На ремонт цього примiщення використали 49 тисяч гривень, повiдомила заступниця начальника управлiння молодi та спорту міськради Катерина Черкаська. 

Пiсля того, як клуб здадуть в експлуатацiю, там розпочне роботу клуб сiмейного дозвiлля i мiнi-клуб дошкiльнят із психологiчним та гуманiтарним напрямками.

У клубi "Гiрник" ремонтують танцювальну залу. Нинi будiвельники обшивають стiни примiщення гiпсокартоном та планують зробити натяжну стелю. Близько 70 % робiт, звiтують пiдрядники, вже виконали. Загальний кошторис виконаних робiт становить 48 тисяч гривень.

У станi ремонту перебуває i ДЮК "Ровесник". 

За словами Черкаської, у ремонти трьох залiв вклали 150 тисяч гривень з мiського бюджету.

512 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.