ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.05.2019 | 17:56

На початку осені планують завершити будівництво дороги вiд Кропивницького до Миколаївської області. ФОТО

На початку осені планують завершити будівництво дороги вiд Кропивницького до Миколаївської області. ФОТО

У 2018 роцi служба автомобiльних дорiг в областi розпочала ремонтнi роботи на трасi Олександрiвка-Кропивницький-Миколаїв на дiлянцi вiд обласного центру до межi iз Миколаївською областю. Як повiдомив начальник САД в областi Вадим Коюденко у 2018 вiдремонтували близько 20 кiлометрiв цiєї дiлянки дороги, йдеться на сайті ОДА.

"У нинiшньому роцi плануємо вiдремонтувати ще 33 кiлометри до кордону із Миколаївською областю. Загальна вартiсть ремонтних робiт 2018 i 2019 року становитиме понад 716 мiльйонiв гривень. У нинішньому роцi уже регенерували 13 кiлометрiв дороги, де розпочали укладання ЩМА. Начальник служби переконаний, що при плановому проходженнi тендерних процедур i плановому фiнансування на середину вересня дорогу завершать i повнiстю здадуть в експлуатацiю", – вiдзначив посадовець.

За словами голови ОДА Сергія Кузьменка, Кабiнет Мiнiстрiв має стратегiю у найближчi два роки з'єднати усi обласнi центри якiсними дорогами. Для Кiровоградської областi це Днiпровський, Миколаївський, Київський, Полтавський i Уманський напрямки. 

"Це умовно кажучи тi стратегiчнi напрямки над якими ми почали працювати кiлька рокiв тому i далi продовжуємо. Завершили дорогу у Днiпровському напрямку Вiд Знам'янки до Днiпропетровської областi маємо 77 кiлометрiв капiтально вiдремонтованої дороги фактично європейського зразка. Чекаємо початку ремонтних робiт дороги на Умань. Саме там уже у травнi маємо розпочати один iз найскладнiших напрямкiв. У цьому мiсяцi також має розпочатися ремонт наступної дiлянки дороги у напрямку Полтави. 10 кiлометрiв уже зробили у минулому роцi, у нинішнього плануємо ще 5 кiлометрiв. Фактично в усiх напрямках вiд обласного центру будуються i реконструюються дороги державного значення", – вiдзначив голова облдержадмiнiстрацiї.

486 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.